O firmie "REMIK"

Geneza i rozwój firmy

Firma "REMIK" Zakład Remontowo-Budowlany istnieje już 12 lat i jest rozpoznawalną marką na terenie Ustki, Słupska i ich okolic. W początkowym okresie działalności firma świadczyła głównie prace remontowo-budowlane w tym adaptacje mieszkań i budynków na potrzeby lokalnego rynku nieruchomości i z uwagi na nadmorską lokalizację pod wynajem dla wczasowiczów.

W miarę rozwoju dołączając do swojej oferty również budowę domów jednorodzinnych, co w konsekwencji doprowadziło do kolejnego poszerzenia oferty o wykonawstwo instalacji elektrycznych, gazowych, wodno-kanalizacyjnych, jak i związanych z nimi przyłączy prądu, wody, gazu oraz kanalizacji.

Synergia usług budowlanych z instalacyjnymi

Dzięki synergii tych dwóch głównych obszarów działania, jakimi są szeroko pojęte usługi budowlano-remontowe oraz instalacje i przyłącza firma "REMIK" jest w stanie wykonywać kompleksowo większość prac, które bez tego wymagałyby zlecenia osobnym wykonawcom, co z kolei pozwala zoptymalizować koszty inwestycji.

Jesteśmy specjalistami, którzy chętnie podejmują się trudnych wyzwań, zabezpieczając kontrahentów przed ryzykiem finansowym i technicznym. Staramy się precyzyjnie definiować każdy problem, unikając nieporozumień i zwiększając wydajność naszej pracy.

Jedna firma wiele możliwości

Potrafimy koordynować przebieg procesu inwestycyjnego, zaczynając od omówienia potrzeb klienta, wykonania projektu i jego realizacji. Końcowym efektem naszych działań jest gotowa instalacja elektryczna, wodna, gazowa lub przyłącze tych mediów do budynku.

Zasoby ludzkie i sprzętowe

Posiadamy wymagane uprawnienia, nowoczesny sprzęt, sprawdzony w praktyce i stabilny zespół monterów oraz budowlańców. Do tego dysponujemy własnymi rusztowaniami.

Terminowość i Gwarancje

Zlecenia realizujemy terminowo zgodnie z aktualnymi standardami wykonania oraz technologiami zoptymalizowanymi do potrzeb i budżetu klienta. Na wykonane usługi budowlane, przyłącza i instalacje dajemy gwarancję.

Top